25 LET REVALID

Oslavte s námi 25. výročí značky Revalid a získejte jedinečnou šanci vyhrát zájezd do Švýcarska! Při pobytu poznáte krásy Švýcarska, dechberoucí Švýcarské Alpy, malebné město Lucern nebo kulturní metropoli Curych.

Vložte soutěžní kód z obalu přípravku Revalid do formuláře níže. Následně budete zařazeni do slosování.

 

ZÍSKEJTE JEDINEČNOU ŠANCI VYHRÁT!

NEZAPOMENUTELNÝ ZÁJEZD DO ŠVÝCARSKA
pro dvě osoby (3 dny I 2 noci)

Vybrat si můžete jednu z těchto tří úžasných destinací:

ZURICH

Kosmopolitní město na vodě

Nejen že je Curych centrem švýcarské ekonomiky a vzdělání, ale nachází se také v srdci Evropy. Zářivé kosmopolitní město na vodě kombinuje městský život s přírodou v celé své kráse. Nabízí veškeré vybavení moderní metropole včetně živé kulturní scény a to vše při zachování symbiózy s okolní přírodou.

LUCERNE

Vstupní brána do centrálního Švýcarska

Impozantní horské panorama poskytuje kulisu tomuto malebnému městu na břehu jezera Lucern. Město Lucern nabízí množství památek. Projděte se historickým centrem města a navšivte Kapellbrücke, jeden z nejstarších dřevěných mostů v Evropě, který byl posatven už ve středověku.

INTERLAKEN

Ideální místo pro návrat do přírody

Interlaken leží v oblasti Bernského regionu mezi jezerem Thun a jezerem Brienz. Tato oblíbená destinace je obklopena třemi mohutnými alpskými štíty - Eiger, Mönch a Jungfrau - stvořenými přo dechberoucí podívanou. Můžete si hodit nohy nahoru a vychutnávat toto úžasné panorama nebo to využít jako základnu pro výlety a objevování okolní úžasné přírody.

 

 

 

100 PRÉMIOVÝCH SAD PŘÍPRAVKŮ REVALID         
pro zdravější vlasy!

Prémiová řada péče o vlasy Revalid® je vyvinuta speciálně tak, aby podpořila zdraví vašich vlasů - zevnitř i zvnějšku. Prémiová sada obasahuje Revalid® Revitalizing Shampoo, Revalid® Revitalizing Conditioner a Revalid® Repair Mask - perfektní kombinace pro lesklé a zdravé vlasy.

Všechny tyto produkty jsou šetrné k vlasům a vlasové pokožce a díky tomu ideálními pro každodenní použití. Zároveň byla prokázána jejich vysoká účinnost a během dermatologického testování i vynikající snášenlivost. Revalid® tak dodá vašim vlasům přesně to, co potřebují!

VYPLŇTE POLE NÍŽE A ZÍSKEJTE ŠANCI VYHRÁT!

sweepstakeCZ_form_desktop

left
middle

Platnost soutěže do: 30. 11. 2019

right

Soutěžní kód naleznete na obale přípravků Revalid.

sweepstakeCZ_form_mobile

form

Platnost soutěže do: 30. 11. 2019

Soutěžní kód naleznete na obale přípravků Revalid.