Inovace proti vypadávání vlasů

6
 

Inovace proti vypadávání vlasů– Revalid® Regrowth Serum s aktivní složkou Redensyl®

Vypadávání vlasů u mužů všichni považujeme za normální jev, nicméně problém se týká i žen a může se vyskytnout v jakémkoliv věku. Během normálního růstového cyklu vlas roste, pak „odpočívá“ v klidovém stádiu a nakonec vypadne a z vlasového folikulu místo něj začne růst vlas nový. Průměrně každému z nás denně vypadne 70 až 100 vlasů. Pokud počet vypadlých vlasů překročí průměr, vlasy začnou pomalu řídnout. A to může být první příznak alopecie, padání vlasů. Revalid® velice dobře ví, jak důležité jsou vlasy pro naši osobní image a sebedůvěru a jak vypadávání vlasů může obojí negativně ovlivnit. Využili jsme tedy naše dlouholeté zkušenosti v oblasti komplexní vlasové péče a vyvinuli jsme inovativní produkt k oživení růstu vlasů a zvýšení vašeho sebevědomí – naše přelomová novinka se jmenuje Revalid® Regrowth Serum.

Revalid® Regrowth Serum přináší jednoduché a efektivní řešení proti vypadávání vlasů, navíc zlepšuje hustotu vlasů a oživuje jejich růst. Obsahuje inovativní a odborně oceněnou aktivní složku Redensyl® (v 3% koncentraci), která se skládá ze dvou patentovaných molekul – DHQG a EGCG2 – získaných ze dřeva modřínu a listů zeleného čaje. Jedná se o čistě přírodní složky známé tím, že pozitivně ovlivňují růstový cyklus vlasu. Růstový cyklus vlasu začíná ve vlasovém folikulu (váčku) umístěném pod povrchem kůže. Cyklus je iniciován kmenovými buňkami, které se zde také nacházejí. DHQG posiluje růst vlasů a EGCG2 působí proti podráždění pokožky hlavy, čímž dále podporuje růstový cyklus. Dalšími klíčovými složkami Redensylu® jsou zinek, který posiluje vlasový stvol, a glycin, což je aminokyselina důležitá pro růst vlasů. Kromě toho Revalid® Regrowth Serum obsahuje pelyňkový extrakt ze Švýcarských Alp. Tento bylinný výtažek je známý svými antioxidačními účinky, chrání pokožku hlavy a udržuje ji hydratovanou a v potřebné rovnováze. Přípravek Revalid® Regrowth Serum spojuje všechny tyto složky v maximálně účinný produkt. A to vše bez parabenů, silikonů a sulfátů.

Klinicky prověřeno!

Během klinické studie*, která probíhala 84 dní, 85 % všech účastníků pocítilo významné zlepšení stavu vlasů. U účastníků byl zaznamenáno až 8% zvýšení hustoty vlasů, což odpovídá počtu až 28 000 nových vlasů po tříměsíčním každodenním používání. Po testovacím období se poměr vlasů v anagenu (růstové fázi) zvýšil o 9 %, zatímco poměr vlasů v telogenu (klidová fáze, kdy vlasy vypadávají) se snížil o 17 %, což znamená, že došlo k významnému omezení padání vlasů. Na konci studie byla většina účastníků (71 %) s Redensylem® spokojena a vyjádřila ochotu si nový výrobek zakoupit *.

*Dvojitě zaslepená, placebem kontrolovaná klinická studie pod dohledem dermatologů. Polovina z 26 mužů s alopecií stupně 3-4 ve věku 18-70 let používalo přípravek s 3% Redensylem.®

Jak se používá Revalid® Regrowth Serum?

Revalid® Regrowth Serum zakoupíte v praktických 50ml lahvičkách s aplikátorem pro snadné a pohodlné použití. Sérum se používá každý den jako součást běžné péče o vlasy, nanáší se na suché nebo mokré vlasy. Aplikujte 3,5 ml (6-8 stisků lahvičky) séra přímo na pokožku hlavy a drobnými, krouživými pohyby prstů jemně vmasírujte. Revalid® Regrowth Serum se neoplachuje – po aplikaci můžete vlasy ihned upravit jako obvykle. Pro optimální a viditelné výsledky je třeba Revalid® Regrowth Serum používat denně alespoň tři měsíce, jelikož jeden růstový cyklus vlasu trvá minimálně jeden až čtyři měsíce.

Jak se dá zabránit vypadávání vlasů?

Nejdříve se podívejme na interní neboli vnitřní faktory vypadávání vlasů, zejména stravu.  Strava by měla být vyvážená, pestrá, energeticky dostatečná se zastoupením všech základních složek, tedy bílkovin, sacharidů i tuků, samozřejmě s vysokým zastoupením čerstvého ovoce a zeleniny. Takový jídelníček poskytne dostatek vitamínů a minerálů důležitých pro vlasy a kůži (B2, C, železo, zinek, měď, selen). Nevyvážená strava nebo např. jednostranné či přísné redukční diety mohou naopak vypadávání vlasů zhoršovat stejně jako dlouhodobý stres. Důležitý je samozřejmě pravidelný stravovací režim a dostatečný příjem tekutin. Kromě toho můžete zevnitř podpořit svůj organismus pomocí tobolek Revalid®, které obsahují speciální směs aktivních látek, vitamínů, minerálů a stopových prvků, které napomáhají tvorbě keratinu a posilují vlasy.

*Revalid® tvrdé tobolky je lék k vnitřnímu užití. Než začnete používat tobolky Revalid®, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem.

Pojďme dále k externím neboli vnějším faktorům. Jedním z těch, o kterých málokdo přemýšlí, je teplota vody při mytí vlasů. Často totiž používáme vodu, která je mnohem teplejší, než je potřeba. Horká voda nejenže vysušuje vlasy a pokožku, ale také vlasy zbavuje jejich přirozené mastné ochranné vrstvy. Zkuste si proto vlasy umývat pouze teplou vodou a oplachovat vodou vlažnou, abyste uvnitř vlasů udrželi hydrataci a vlasy celkově posílili.

Podobně jako horká voda neprospívá vlasům ani fénování nebo stylingové pomůcky jako kulmy nebo žehličky. Po umytí vlasy jemně vysušte měkkým ručníkem a co nejčastěji je nechejte spíše jen volně schnout na vzduchu. Při použití vysoušeče vlasů, sušte na nejnižší možnou teplotu.

Naopak pravidelné masáže hlavy mají na růst vlasů blahodárné účinky. Jednoduše masírujte pokožku hlavy malými krouživými pohyby prstů, vždy několik minut, ideálně když aplikujete Revalid® Regrowth Serum. Masáž hlavy nejenže je příjemná a uvolňuje stres (který může být jedním ze spouštěčů vypadávání vlasů), ale také podporuje prokrvení vlasových folikulů, zjemňuje pokožku hlavy a posiluje vlasové kořínky. To vše omezuje padání vlasů, a naopak podporuje jejich růst.

Doplňte každodenní aplikaci přípravku Revalid® Regrowth Serum o tyto malé změny ve své pravidelné péči o vlasy a můžete se těšit jak na zlepšení problémů s vypadáváním vlasů, tak na posílení stávajících vlasů, jejich větší vitalitu a nádherný lesk. Revalid® je hrdý na to, že vám můžeme pomoci oživit růst vlasů, a tím posílit i vaše sebevědomí.

Kdy vyhledat lékaře/dermatologa

Jestliže vaše vlasy přes veškerá opatření nevypadají zdravěji a nepřestaly vypadávat, je vhodné navštívit lékaře/dermatologa. Vypadávání vlasů v tomto případě může mít jinou příčinu, a proto je důležité, abyste si o problému pohovořili s odborníkem. Většinu příčin alopecie je možné léčit. Čím dříve problém začnete řešit, tím lepší jsou výsledky terapie.