MAGAZÍN

Jak pečovat o vlasy při příchodu jara?

 

10 tipů na správnou péči o vlasy na jaře

Jaro nám přináší dlouho očekávanou dávku sluníčka a příjemné teploty. Vlasy mohou být po zimě méně nadšené než vy, proto je důležitá správná péče o vlasy na jaře. Mráz, suchý vzduch, střídání teplot nebo nošení čepic v zimě daly vaší pokožce hlavy pravděpodobně pěkně zabrat. Na jaře s příchodem vyšších teplot a slunečního svitu mohou vaše kadeře zažít doslova šok. Zjistěte, jak o ně v tomto období pečovat.

Tipy na správnou péči o vlasy na jaře
  1. Používejte kvalitní kosmetiku, která vaše vlasy vyživí, omezí jejich vypadávání a navrátí jim lesk.
  2. Umývejte vlasy pravidelně. Zbavíte je tak nečistot a potu, které mohou ucpávat póry a zhoršovat růst vlasů.
  3. Nevynechávejte kondicionér. Je to velmi důležitý krok v péči o vlasy, který byl měl následovat po každém umytí.
  4. Při mytí nepoužívejte horkou vodu, která může způsobovat třepení konečků nebo vysušování vlasové pokožky.
  5. Nechoďte spát s mokrými vlasy. Vlasy vždy nechte uschnout nebo je vyfénujte. Vyvarujte se však fénování horkým vzduchem.
  6. Nestresujte se. Stres se na vašich vlasech významně podepisuje. Může způsobovat zvýšené vypadávání.
  7. Nezapomínejte na vyváženou stravu. I vlasy potřebují výživu, proto jim ji dopřejte také zevnitř. Pestrý jídelníček, který je bohatý na vitamíny a minerály, dokáže s vašimi vlasy zázraky.
  8. Pro doplnění potřebných živin můžete užívat také doplňky stravy. Vyzkoušejte například kapsle Revalid Hair Complex.
  9. Vyhněte se přílišné aplikaci stylingových přípravků.
  10. Vyzkoušejte masáže hlavy. Pravidelné masáže mají blahodárné účinky na pokožku, kterou prokrvují. Mohou vám také pomoci zbavit se stresu.
Dopřejte vlasům péči, kterou potřebují

Vypadají vaše vlasy na jaře zanedbaně a neupraveně? Dopřejte jim pořádnou dávku hydratace.Revalid Hair Repair System přináší okamžitou úlevu pro suché vlasy a zabraňuje dalšímu poškozování. Základním kamenem této řady je šampon Revalid Shampoo, který je k vlasům velmi šetrný. Díky výživným složkám posiluje strukturu vlasů a alantoin a ovesný extrakt zase zklidňují pokožku hlavy. Po šamponu je velmi důležité používat kondicionér. V této řadě najdete pečující Revalid Conditioner, který zanechá vaše vlasy hebké, lesklé, bohaté a lehce rozčesatelné, to vše bez zatížení. Pro kompletní péči o vlasy na jaře doporučujeme používat také vyživující masku Revalid Repair mask, která posiluje poškozené vlasy, snižuje riziko lámání a zanechává vlasy nádherně hebké. Pravidelným používáním této masky minimalizujete krepatění vlasů a třepení konečků. Posledním produktem z této řady je Revalid vlasové tonikum, které zabraňuje vypadávání vlasů a stimuluje jejich růst. Obsahuje také panthenol, výtažek z pšeničných klíčků a ovesný extrakt, které zklidňují pokožku hlavy. Pro nejlepší možný výsledek doporučujeme používat všechny produkty z této řady.

Zařaďte do své rutiny pravidelné masáže hlavy

Masáž hlavy je jednoduchý způsob, jak podpořit prokrvení vlasové pokožky. Hlavu můžete masírovat kdykoliv během dne na sucho, pokud se vám vlasy rychle mastí, můžete provádět masáž před nebo při mytí hlavy. Jemnou masáž můžete dělat také při aplikaci Revalid vlasového tonika. Pravidelné masáže mohou být prospěšné pro celkový stav vlasů. Kromě toho jsou masáže hlavy skvělým způsobem, jak se zbavit stresu. Zkuste je zařadit do své péče o vlasy nejen na jaře.