MAGAZÍN

Nechali jsme otestovat: Kapsle pro výživu vlasů a nehtů Revalid Hair Complex

 

Každá žena řeší kvalitu svých vlasů a nehtů. Proto jsme ve spolupráci s portálem žena-in provedli testování doplňku stravy, určeného pro výživu vlasů a nehtů Revalid Hair Complex. Oslovili jsme 28 žen, které nebyly spokojené s kvalitou svých vlasů. Jejich vlasy byly hodně zničené, bez lesku, lámaly se, vypadávaly, šly špatně rozčesat bez pomoci kondicionéru a konečky se třepily. Dostaly od nás tedy dvouměsíční kúru v podobě kapslí Revalid Hair Complex a měly za úkol zhodnotit po 2 měsících užívání výsledné účinky. Nyní jsme jejich odpovědi vyhodnotili a shrnuli všechny zkušenosti tak, abyste se mohli sami rozhodnout, zda jsou vlasové kapsle tou správnou volbou i pro vás.

100% spokojenost s vlasovými kapslemi Revalid Hair Complex

Velice nás těší, že všechny respondentky, které nám daly zpětnou vazbu k užívání kapslí Revalid Hair Complex, uvedly, že byly naprosto spokojené s testovaným produktem. 28 žen z 28 dotázaných potvrzuje, že kvalita vlasů i nehtů je viditelnější.

100% spokojenost s kapslemi Revalid® Hair Complex

A právě to dokazuje, že kapsle Revalid Hair Complex splnily očekávání a přinesly vlasům i nehtům viditelné zlepšení kvality. Přečtěte si sami některé výroky našich testerek.

„Vlasy, které mi po melíru dorůstají vypadají mnohem lépe, zdravěji. Jsou lesklé a dají se česat i mokré.“

„Už nevyčesávám plný kartáč vlasů jako dříve.“

„Změna je skutečně znát na vlasech i nehtech. Jsou zdravější, pevnější, rychleji rostou.“

„Mé vlasy vypadaly celkově nezdravě a dost vypadávaly. Po dvouměsíčním užívání kapslí a mytí vlasů šamponem Revalid se jejich stav výrazně zlepšil a už tolik nevypadávají.“

 

Dalším příjemným zjištěním z výzkumu je, že 100 % žen by bez váhání doporučilo kapsle Revalid Hair Complex dál.

100 % žen doporučuje Revalid® Hair Complex dál

Celkem 79 % žen zaznamenalo, že jim vypadávají vlasy méně, než před samotným užíváním kapslí Revalid Hair Complex.

79 % ženám vypadávají vlasy méně

A celých 96 % žen po dvouměsíční kúře potvrzuje celkové zlepšení kvality vlasů.

96 % žen potvrzuje zlepšení kvality vlasů

Dopřejte svým vlasům a nehtům kvalitní výživu

Přesvědčili vás odpovědi našich testerek v tom, že doplněk stravy  Revalid Hair Complex opravdu funguje a je pro vaše vlasy i nehty ideální volbou? Pak neváhejte už ani minutu, podpořte zdraví vašich vlasů a dopřejte jim kvalitní výživu zevnitř ve formě kapslí.

Švýcarský produkt Revalid Hair Complex je nejmodernější kombinací aktivních složek pro péči o vlasy a nehty. Obsahuje aminokyseliny DL-methionin a L-cystin, které jsou klíčové právě při tvorbě keratinu, základní stavební látky vlasů a nehtů.

Vlasové kapsle s novou recepturou se skládají z vitamínů B1, B5, B6, D3, minerálů (jako je zinek, měď nebo železo) a bylinných extraktů. Kapsle navíc obsahují biotin, který přispívá k udržení normálního stavu vlasu. Aktivní složky ve vlasovém komplexu Revalid stimulují tvorbu keratinu – vláknitého proteinu, který je klíčovým biologickým stavebním kamenem vlasů. Hraje důležitou roli v růstu vlasů a při obnově jejich pružnosti. Díky přísunu těchto látek budou vlasy zevnitř dostatečně zásobovány základními živinami.