MAGAZÍN

Po čem touží vaše vlasy, seznamte se s komplexní péčí

 

Revalid Haircare Systém: Po čem touží vaše vlasy, seznamte se s komplexní péčí

Péče o vlasy je důležitá při vytváření naší dobré osobní image – krásné vlasy a dokonalý účes rychle dovedou zlepšit náladu a dodat sebevědomí. Dávají nám tak možnosti vyjádřit vlastní osobitost a originalitu. Značka Revalid vznikla ve Švýcarsku v roce 1992 s cílem poskytovat komplexní péči o vlasy s důrazem na boj proti vypadávání vlasů. Revalid jsme vytvořili na základě našeho odhodlání pomáhat mužům i ženám, aby měli vlasy, po jakých touží, tedy zdravé, krásné a silné. Proto Revalid neustále vyvíjí nové produkty, které řeší problémy s vlasy od základu (nebo chcete-li od kořínků), navrací jim jejich přirozenou krásu a vám tak důležité sebevědomí.

Naše práce je založena na vědeckém výzkumu, inovacích, vysoké odbornosti a samozřejmě tradici. Úzce spolupracujeme se zdravotníky, dermatology a nezávislými vědeckými institucemi. Léta zkušeností a hluboké odborné znalosti využíváme k tomu, abychom vyráběli produkty, které skutečně fungují – což dokazujeme důkladnými klinickými testy. Výsledkem je produktová řada Revalid Hair Care Systém zaměřená jednak na oslabené, poškozené vlasy a lupy, ale také na vypadávání vlasů.

Revalid System je tvořen kombinací vlasové kosmetiky k vnějšímu užití a léčivými tobolkami k užití vnitřnímu*. Revalid tedy působí na vlasy zevnitř i zvenčí. Využívá ty nejlepší aktivní složky, přírodní extrakty a vitamíny k podpoře organismu a posílení vlasů, které jsou díky němu krásnější a silnější. Přípravky Revalid jsou velmi šetrné, takže jsou vhodné i pro každodenní péči.

Nyní si blíže představíme kosmetické přípravky z kategorie pro oslabené, poškozené vlasy a lupy.

Jaké přípravky zvolit?

V průběhu života se většina z nás s určitými problémy s vlasy setká – může jít o řídnutí vlasů, suchou pokožku hlavy nebo roztřepené konečky. Podobné obtíže mohou mít celou řadu příčin – environmentálních (vlivy prostředí) nebo genetických. Ne všechny problémy lze zvládnout na 100 %, nicméně správná péče o vlasy může přispět k jejich omezení a zastavit další zhoršování stavu.

Posílení vlasů - Revalid Shampoo

Umývání vlasů je nejběžnější a nejčastěji prováděnou formou péče o vlasy. Proto je důležité, aby přípravek, který používáte, umýval efektivně, ale zároveň byl k vlasům šetrný. Posilující šampon Revalid nejenže přesně takovým přípravkem je, navíc ve vašich vlasech znovu probudí život. Unikátní kombinace aktivních složek a přírodních extraktů zvyšuje tažnost vlasů, které pak vypadají silnější a mnohem méně se lámou. Panthenol (vitamín B5) pomáhá absorbovat a zadržovat vlhkost, zlepšuje stav poškozených vlasů a omezuje třepení konečků. Alantoin zklidňuje pokožku hlavy a přispívá k její regeneraci. Rostlinné výtažky (z pšeničných klíčků a ovsa) rovněž vyživují vlasy a pokožku hlavy, mírní její zarudnutí a zklidňují podráždění.

Extra péče -  revitalizující Revalid Conditioner

Důležitou součástí péče o vlasy je používání kondicionéru. Revalid kondicionér vašim vlasům dodává po každém umytí extra dávku specializované péče. Obsahuje panthenol, alantoin a přírodní extrakty pro zlepšení struktury vlasů, obnovu jejich hustoty a vitality. Vaše vlasy budou krásně hladké, lesklé a bohaté, zcela bez zatížení a budou se snadno rozčesávat!

Výživa vlasů – Revalid Repair Mask

Občas vlasy potřebují trochu více výživy, než jim může zajistit každodenní ošetření kondicionérem.  A to je okamžik, kdy přichází ke slovu vyživující maska Revalid Repair Mask. Tento přípravek určený pro intenzivní péči díky svému speciálnímu složení proniká hluboko ke kořínkům a obnovuje vitalitu vlasů až po konečky. Skvěle doplňuje Revalid a kondicionér, posiluje poničené nebo oslabené vlasy a snižuje jejich lámavost. Pravidelné používání omezuje krepatění vlasů a třepení konečků. Udělejte si tedy chvilku pro sebe, naneste Revalid Repair Mask a nechte ji na vlasech 10 až 15 minut. Zatímco maska působí, můžete příjemně relaxovat. Díky masce budou vaše vlasy hedvábně lesklé a hladké.

Reaktivujte růst vlasů – vlasové tonikum s kofeinem Revalid Hair Tonic

Kromě toho, že nám kofein ráno pomáhá s vykročením do nového dne, při místním podání stimuluje prokrvení pokožky hlavy. Jako aktivní složka tonika Revalid povzbuzuje růst vlasů, posiluje oslabené vlasy a chrání je před dalším poškozením. Ricinový olej, panthenol a přírodní extrakty hydratují, zklidňují a posilují pokožku hlavy a vlasy. Aplikaci vlasového tonika Revalid můžete provádět na suché nebo mokré vlasy, a proto je velmi snadné zařadit jeho použití do běžné péče. Tonikum jemně vmasírujte do pokožky hlavy – o masáži je dobře známo, že má pozitivní účinky na růst vlasů a pokožku hlavy.

Zbavte se lupů - Revalid Anti-Dandruff Shampoo

Některé problémy s vlasy potřebují cílený přístup. S lupy se v průběhu života potká mnoho z nás. Jestliže jste si všimli drobných bílých šupinek ve vlasech a navíc vás svědí pokožka hlavy, vyzkoušejte šampon proti lupům Revalid Anti-Dandruff Shampoo. Tento šampon obsahuje látku s názvem piroctone olamine, což je inovativní aktivní složka s účinky proti lupům, dále kopřivový extrakt a kyselinu undecylenovou pro zmírnění podráždění, úlevu od svědění a regulaci tvorby mazu.

Všechny přípravky z kosmetické řady Revalid Hair Care System jsou bez parabenů a silikonů.

Příště se budeme věnovat přípravkům zaměřeným na vypadávání vlasů.

*Revalid tvrdé tobolky je lék k vnitřnímu užití. Pro více informací o tobolkách Revalid kontaktujte lékaře nebo lékárníka.