MAGAZÍN

Ztráta vlasů? Dejte vlasům přesně to, co potřebují!

 

Revalid Haircare Systém: Ztráta vlasů? Dejte vlasům přesně to co potřebují!

Jak jste se dozvěděli v minulém článku Po čem touží vaše vlasy, seznamte se s komplexní péčí, Revalid spojil dohromady všechna potřebná opatření v jednom praktickém systému, který vašim vlasům zajistí optimální péči. Důležitá je komplexní péče, která vlas vyživuje od kořínků po konečky. Revalid Haircare System je tvořen kombinací vlasové kosmetiky k vnějšímu užití a výživnými vlasovými kapslemi k užití vnitřnímu. Revalid tedy působí na vlasy zevnitř i zvenčí. Využívá ty nejlepší aktivní složky, přírodní extrakty a vitamíny k podpoře organismu a posílení vlasů, které jsou díky němu krásnější a silnější. Přípravky Revalid jsou velmi šetrné, takže jsou vhodné i pro každodenní péči.

Vypadávání vlasů

Pojďme si nyní blíže představit přípravky z kategorie pro vypadávání vlasů.

Ztráta vlasů vadí ženám i mužům. Během normálního růstového cyklu vlas roste, pak „odpočívá“ v klidovém stádiu, a nakonec vypadne a z vlasového folikulu místo něj začne růst vlas nový. Průměrně každému z nás denně vypadne 70 až 100 vlasů. Pokud počet vypadlých vlasů překročí průměr, vlasy začnou pomalu řídnout. A to může být první příznak alopecie, padání vlasů.

Reaktivujte růst vlasů

Novinkou na trhu je aktivátor růstu vlasů Revalid Regrowth Serum. Obsahuje inovativní aktivní složku Redensyl, jejíž základem jsou patentované molekuly získané ze dřeva modřínu evropského a listů čajovníku čínského (zeleného čaje), které stimulují kmenové buňky vlasu a podporují metabolismus fibroblastů. Sérum díky tomuto unikátnímu mechanismu účinku Redensylu omezuje vypadávání vlasů, zvyšuje hustotu vlasů a stimuluje jejich růst. 

„Oceňuji vysoké procento přírodních složek v receptuře přípravku Revalid Regrowth Serum. Redensyl považuji za inovativní aktivní látku pro řešení problémů s padáním a řídnutím vlasů, která má potenciál u některých typů alopecie nabídnout alternativu transplantace vlasů, což ostatně potvrzují i klinické studie,“ doplňuje doc. MUDr. Monika Arenbergerová, Ph.D.

Pečujte o vlasy i zevnitř

Pokud chcete podpořit zdraví svých vlasů, pak jsou pro vás vhodné výživné vlasové kapsle Revalid, které podpoří přirozené procesy v organismu ke zmírnění příznaků ztráty vlasů a systémově podpoří celkové zdraví vašich vlasů. Doplněk stravy Revalid nejenže pomohou omezit padání vlasů, ale také přispívají k zlepšenístruktury oslabených lámavých vlasů a pomohou jim navrátit přirozený lesk.

Vlasové kapsle Revalid obsahují jedinečnou kombinaci účinných látek, obsahují aminokyseliny DL-methionin a L-cystin, které jsou klíčové při tvorbě keratinu, základní stavební látky vlasů a nehtů. Výtažky z prosa, pšeničných klíčků a kvasnic jsou bohatým zdrojem vitamínů a minerálů. Obsažený zinek a biotin přispívají k normálnímu stavu vlasů. Pro optimální výsledky užívejte 1 kapsli Revalid 2x denně minimálně tři měsíce.

Kombinací popsaných přípravků a jejich zařazení do vaší běžné péče o vlasy vám zajistí nejlepší podmínky pro silné a zdravě vypadající vlasy, a to v každém věku. S řadou Revalid HairCare System můžete zdraví svých vlasů snadno převzít do vlastních rukou a pečovat o ně zevnitř i zvenčí. Nechte svoji přirozenou krásu opět zazářit a získejte zpět svoje sebevědomí.