MAGAZÍN

Ztráta vlasů? Dejte vlasům přesně to, co potřebují!

 

Revalid® Haircare Systém: Ztráta vlasů? Dejte vlasům přesně to co potřebují!

Jak jste se dozvěděli v minulém článku Po čem touží vaše vlasy, seznamte se s komplexní péčí, Revalid® spojil dohromady všechna potřebná opatření v jednom praktickém systému, který vašim vlasům zajistí optimální péči. Důležitá je komplexní péče, která vlas vyživuje od kořínků po konečky. Revalid® Haircare System je tvořen kombinací vlasové kosmetiky k vnějšímu užití a výživnými vlasovými kapslemi k užití vnitřnímu. Revalid® tedy působí na vlasy zevnitř i zvenčí. Využívá ty nejlepší aktivní složky, přírodní extrakty a vitamíny k podpoře organismu a posílení vlasů, které jsou díky němu krásnější a silnější. Přípravky Revalid® jsou velmi šetrné, takže jsou vhodné i pro každodenní péči.

Vypadávání vlasů

Pojďme si nyní blíže představit přípravky z kategorie pro vypadávání vlasů.

Ztráta vlasů vadí ženám i mužům. Během normálního růstového cyklu vlas roste, pak „odpočívá“ v klidovém stádiu, a nakonec vypadne a z vlasového folikulu místo něj začne růst vlas nový. Průměrně každému z nás denně vypadne 70 až 100 vlasů. Pokud počet vypadlých vlasů překročí průměr, vlasy začnou pomalu řídnout. A to může být první příznak alopecie, padání vlasů.

Reaktivujte růst vlasů

Novinkou na trhu je aktivátor růstu vlasů Revalid® Regrowth Serum. Obsahuje inovativní aktivní složku Redensyl®, jejíž základem jsou patentované molekuly získané ze dřeva modřínu evropského a listů čajovníku čínského (zeleného čaje), které stimulují kmenové buňky vlasu a podporují metabolismus fibroblastů. Sérum díky tomuto unikátnímu mechanismu účinku Redensylu omezuje vypadávání vlasů, zvyšuje hustotu vlasů a stimuluje jejich růst. 

„Oceňuji vysoké procento přírodních složek v receptuře přípravku Revalid® Regrowth Serum. Redensyl® považuji za inovativní aktivní látku pro řešení problémů s padáním a řídnutím vlasů, která má potenciál u některých typů alopecie nabídnout alternativu transplantace vlasů, což ostatně potvrzují i klinické studie,“ doplňuje doc. MUDr. Monika Arenbergerová, Ph.D.

Pečujte o vlasy i zevnitř

Pokud chcete podpořit zdraví svých vlasů, pak jsou pro vás vhodné výživné vlasové kapsle Revalid®, které podpoří přirozené procesy v organismu ke zmírnění příznaků ztráty vlasů a systémově podpoří celkové zdraví vašich vlasů. Doplněk stravy Revalid® nejenže pomohou omezit padání vlasů, ale také přispívají k zlepšenístruktury oslabených lámavých vlasů a pomohou jim navrátit přirozený lesk.

Vlasové kapsle Revalid® obsahují jedinečnou kombinaci účinných látek, obsahují aminokyseliny DL-methionin a L-cystin, které jsou klíčové při tvorbě keratinu, základní stavební látky vlasů a nehtů. Výtažky z prosa, pšeničných klíčků a kvasnic jsou bohatým zdrojem vitamínů a minerálů. Obsažený zinek a biotin přispívají k normálnímu stavu vlasů. Pro optimální výsledky užívejte 1 kapsli Revalid® 2x denně minimálně tři měsíce.

Kombinací popsaných přípravků a jejich zařazení do vaší běžné péče o vlasy vám zajistí nejlepší podmínky pro silné a zdravě vypadající vlasy, a to v každém věku. S řadou Revalid® HairCare System můžete zdraví svých vlasů snadno převzít do vlastních rukou a pečovat o ně zevnitř i zvenčí. Nechte svoji přirozenou krásu opět zazářit a získejte zpět svoje sebevědomí.