MAGAZÍN

Žhavá novinka „Revalid Energizing Shampoo MEN”

 

Zabraňte vypadávání vlasů s novým energizujícím šamponem pro muže

Padání vlasů a jejich řídnutí se stává strašákem mnoha mužů po třicítce. Prvním krokem v boji proti vypadávání vlasů u mužů je použití správného šamponu pro posílení vlasových folikulů.

Vypadávání vlasů může mít hned několik příčin

Proč vlastně vlasy vypadávají? Padání vlasů je zcela normální, zdravému člověku každý den vypadne asi 70 až 100 vlasů. Pokud však padá vlasů víc, je potřeba začít hledat příčinu. Může totiž docházet k řídnutí vlasů nebo plešatění. Průběh vypadání vlasů (alopecie) může být velmi náhlý a rychlý, ale i pomalý a plíživý.

Androgenní alopecie přichází s přibývajícím věkem

Tvorba koutů a řídnutí vlasů směrem k temeni, které často končí kompletním vypadáním vlasů. To jsou příznaky androgenní (též androgenetické) alopecie, která patří mezi nejběžnější typ alopecie a trápí především starší muže. S přibývajícími léty si na ztrátu bujné kštice stěžuje více než polovina mužů, ale trápí i ženy, a to především v období menopauzy. Jak již název napovídá, souvisí s působením mužských pohlavních hormonů (androgenů), zejména s dihydrotestosteronem (DHT). Na vině je však více faktorů. Důležitou roli hraje dědičnost a pak další environmentální vlivy.

Difúzní alopecie bývá jen dočasná

Vypadávají vám vlasy rovnoměrně po celé hlavě? Viníkem může být difúzní alopecie. Častěji postihuje ženy, ale nevyhýbá se ani mužům. Tento druh alopecie poznáte podle toho, že vám vlasy nejen vypadávají, ale jsou zároveň i oslabené. Často se chuchvalce vlasů začnou objevovat na polštáři nebo při česání či mytí. Tento typ vypadávání vlasů však bývá dočasný; pokud vlasový folikul zcela nezanikne, mohou vlasy dorůst zpět. A jaká je příčina? Difúzní vypadávání vlasů má celou řadu příčin. Způsobeno může být hormonálními změnami, poruchou štítné žlázy, nevyváženou stravou či nedostatkem některých vitamínů a minerálů. Souviset může také s některými chronickými nebo infekčními chorobami. Mezi další nejčastější příčiny vypadávání vlasů patří nedostatek potřebných živin, stres či počasí.

Nečekejte a začněte vypadávání vlasů řešit hned teď

Začaly vám padat vlasy? Nečekejte na zázrak, začněte o ně pečovat. Kromě návštěvy odborníka změňte také vlasovou kosmetiku. Správně zvolený šampon může znovu nastartovat přirozený růstový cyklus a vypadávání vlasů zpomalit či dokonce zastavit.

Šampon proti vypadávání vlasů pro muže plný energie

Pořádná dávka energie, která vaše vlasy probudí k životu - to je šampon Revalid Energizing Shampoo MEN. Kombinuje totiž dvě aktivní složky SantEnergy™ (výtažek z rostliny Yerba Santa) a Redensyl (patentovaná aktivní složka), které energizují a posilují vlasové folikuly, chrání je před oxidačním stresem a podporují růst vlasů.

SantEnergyTM je extrakt získaný z listů rostliny Yerba Santa a je známý pro jeho energizující a stimulační účinek srovnatelný s čistým kofeinem. Chrání vlasové folikuly před poškozením, podporuje růst vlasů a také jejich hustotu.

Vsaďte na vědu. Redensyl je aktivní složka složená ze dvou patentovaných molekul získaných z modřínu a z listů zeleného čaje. Jeho účinek proti vypadávání vlasů byl věděcky prokázaný. V klinické studii bylo pod dohledem dermatologů dokázáno, že Redensyl cíleně působí na kmenové buňky vlasového folikulu, které jsou klíčové pro růst nových vlasů. Přirozeně a efektivně.

Nezapomeňte šampon proti vypadávání vlasů pro muže správně použít. V dlaních smíchejte malé množství šamponu s vodou a vytvořte jemnou pěnu. Poté zlehka vmasírujte do mokrých vlasů pomocí konečků prstů. Nechte šampon asi 1 minutu působit, vlasy můžete celou dobu masírovat. Masáž podpoří lepší prokrvení pokožky. Nakonec vlasy důkladně opláchněte.