Ztráta vlasů? Dejte vlasům přesně to co potřebují!

2
 

Revalid® Haircare Systém: Ztráta vlasů? Dejte vlasům přesně to co potřebují!

Jak jste se dozvěděli v minulém článku Revalid® Haircare Systém: Po čem touží vaše vlasy, seznamte se s komplexní péčí, Revalid® spojil dohromady všechna potřebná opatření v jednom praktickém systému, který vašim vlasům zajistí optimální péči. Důležitá je komplexní péče, která vlas vyživuje od kořínků po konečky. Revalid® System je tvořen kombinací vlasové kosmetiky k vnějšímu užití a léčivými tobolkami k užití vnitřnímu*. Revalid® tedy působí na vlasy zevnitř i zvenčí. Využívá ty nejlepší aktivní složky, přírodní extrakty a vitamíny k podpoře organismu a posílení vlasů, které jsou díky němu krásnější a silnější. Přípravky Revalid® jsou velmi šetrné, takže jsou vhodné i pro každodenní péči.

Pojďme si nyní blíže představit přípravky z kategorie pro vypadávání vlasů.

Vypadávání vlasů

Vypadávání vlasů vadí ženám i mužům. Během normálního růstového cyklu vlas roste, pak „odpočívá“ v klidovém stádiu a nakonec vypadne a z vlasového folikulu místo něj začne růst vlas nový. Průměrně každému z nás denně vypadne 70 až 100 vlasů. Pokud počet vypadlých vlasů překročí průměr, vlasy začnou pomalu řídnout. A to může být první příznak alopecie, padání vlasů.

Reaktivujte růst vlasů – Revalid® Regrowth Serum*

Novinkou na trhu je aktivátor růstu vlasů Revalid® Regrowth Serum. Obsahuje inovativní aktivní složku Redensyl®, jejíž základem jsou patentované molekuly získané ze dřeva modřínu evropského a listů čajovníku čínského (zeleného čaje), které stimulují kmenové buňky vlasu a podporují metabolismus fibroblastů. Sérum díky tomuto unikátnímu mechanismu účinku Redensylu omezuje vypadávání vlasů, zvyšuje hustotu vlasů a stimuluje jejich růst. „Oceňuji vysoké procento přírodních složek v receptuře přípravku Revalid® Regrowth Serum. Redensyl® považuji za inovativní aktivní látku pro řešení problémů s padáním a řídnutím vlasů, která má potenciál u některých typů alopecie nabídnout alternativu transplantace vlasů, což ostatně potvrzují i klinické studie,“ doplňuje doc. MUDr. Monika Arenbergerová, Ph.D.

Pečujte o vlasy i zevnitř – léčivé tobolky Revalid®**

Pokud máte od odborníka potvrzeno, že trpíte vypadáváním vlasů, pak je pro vás vhodný volně prodejný lék Revalid® tvrdé tobolky, který podpoří přirozené procesy v organismu ke zmírnění příznaků a systémově podpoří zdraví vašich vlasů. Tobolky Revalid® omezí padání vlasů, zlepší strukturu oslabených lámavých vlasů a pomůže jim navrátit přirozený lesk.*** Tobolky Revalid® obsahují jedinečnou kombinaci účinných látek, tj. aminokyseliny DL-methionin a L-cystin, které stimulují tvorbu keratinu. Keratin je protein vláknité struktury a je základní stavební složkou vlasu. Vitamíny B5, B1, B6 a B10 podporují růst vlasů a minerály (železo, zinek a měď) vlasy dále posilují. Přírodní extrakty poskytují speciální výživu pro hydrataci a lesk. Pro optimální výsledky užívejte 1 tobolku Revalid® 3x denně minimálně tři měsíce.

Kombinací popsaných přípravků a jejich zařazení do vaší běžné péče o vlasy vám zajistí nejlepší podmínky pro silné a zdravě vypadající vlasy, a to v každém věku. S řadou Revalid® Hair Care System můžete zdraví svých vlasů snadno převzít do vlastních rukou a pečovat o ně zevnitř i zvenčí. Nechce svoji přirozenou krásu opět zazářit a získejte zpět svoje sebevědomí.

 

* Revalid® tvrdé tobolky je lék k vnitřnímu užití. Pro více informací o tobolkách Revalid® kontaktujte lékaře nebo lékárníka.

** Revalid® Regrowth Serum jsou kosmetické přípravky.

***  V případě androgenní alopecie mužského a ženského typu nebo u areátní alopecie je účinek tobolek Revalid® omezen na posílení zbývajících vlasů.