MÉDIA

ŘADA PROTI VYPADÁVÁNÍ VLASŮ JE KOMPLETNÍ

 

Řada Revalid proti vypadávání vlasů je nyní kompletní!

Řada Revalid proti vypadávání vlasů je vyrobená ve Švýcarsku a skládá se ze zbrusu nového stimulujícího šampon Revalid Stimulating Shampoo a séra pro obnovu růstu Revalid Regrowth Serum. Šampon i sérum obsahují inovativní aktivní složku Redensyl. Tato špičková ingredience je směsí patentovaných molekul vyvinutých k oživení buněk ve vlasových folikulech, které jsou odpovědné za růst vlasů. Tyto molekuly získané z modřínu a listů zeleného čaje jsou kombinovány se zinkem a aminokyselinou glycinem. Tato inovativní kombinace slouží k urychlení zahájení nových cyklů růstu vlasů a zároveň vyživuje a posiluje vlasy již od kořínků.

Nejlépe fungují společně

Revalid Stimulating Shampoo byl vytvořen s výtažkem ze švýcarského pelyňku a panthenolem, takže nejen jemně čistí vlasy a pokožku hlavy, ale také poskytuje vlasům životně důležitou vlhkost a hydrataci a posiluje vlasovou strukturu. Vlasy tak dostanou potřebnou péči a jsou v optimální kondici pro ošetření Revalid Regrowth Serum, které lze aplikovat přímo po umytí na mokré nebo suché vlasy.

Znatelné zlepšení u většiny testerů

Bylo zjištěno, že Redensyl, čerpaný z oblasti výzkumu regenerativní medicíny, zvyšuje hustotu vlasů o 8 %*, což odpovídá 28 000 novým vlasům po třech měsících každodenního používání. Po 84 dnech většina testujících hlásila znatelné zlepšení jejich vypadávání vlasů a uvedla, že si produkty koupí sami.

*Dvojitě zaslepená, placebem kontrolovaná klinická studie pod dohledem dermatologů s 3% Redensylem

O ZNAČCE REVALID

Revalid byl vyvinut v roce 1992 ve Švýcarsku a specializuje se na holistickou péči o vlasy a péči proti vypadávání vlasů. Vysoce kvalitní produkty Revalid byly vyvinuté odborníky, aby byly vaše vlasy zdravější a silnější. Jsou speciálně navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám každého zákazníka. Všechny kosmetické produkty jsou dermatologicky testovány a vyráběny ve Švýcarsku. Více informací naleznete na www.revalid.cz

O EWOPHARMA

Ewopharma AG, se sídlem v Schaffhausenu ve Švýcarsku, je farmaceutická marketingová společnost zaměřená na střední a východní Evropu a Švýcarsko. Díky více než 60letému působení v regionu má Ewopharma rozsáhlé znalosti o těchto trzích a má v této oblasti výsadní postavení. Společnost pokrývá všechny aspekty přístupu na trh a komercializace etických, farmaceutických a spotřebitelských zdravotnických produktů. www.ewopharma.com