MÉDIA

REVALID ENERGIZING SHAMPOO PRO MUŽE

 

Více energie pro mužské vlasové folikuly

Sbohem vypadávání vlasů, přivítejte silné a zdravé vlasy. Nová energie pro vlasové folikuly mužů: zdravá pokožka hlavy a silné vlasové kořínky jsou základem pro zdravé vlasy. Vlasy jsou neustále vystaveny environmentálnímu a endogennímu stresu. Je proto důležité je chránit a podporovat je již od kořínků. Jak to můžeme udělat? Dodáním nové energie vlasovým folikulům, nejzranitelnější části vlasů. Tím podpoříme růst celého vlasu.

Specialista v boji proti vypadávání vlasů

Nový energizující šampon pro muže je inovativní kombinací dvou účinných látek SantEnergy a Redensyl. Aktivní složky stimulují a posilují vlasové folikuly, chrání je před oxidačním stresem, posilují vlasy a podporují jejich růst. Obohacené složení o výtažek z květů švýcarského pelyňku jemně čistí a hydratuje suchou pokožku hlavy i vlasy a posiluje vlasovou strukturu. Přirozeně a efektivně. Tento šampon vyvinutý speciálně pro muže je k dostání v lékárnách od podzimu 2022.

Santenergy: Unikátní duální způsob účinku

SantEnergy je extrakt získaný z listů rostliny Yerba Santa, která je dobře známá pro své zdraví prospěšné účinky a antioxidační sílu. SantEnergy má dvě příznivé vlastnosti: je to silný antioxidant a má energizující a stimulační účinek srovnatelný s čistým kofeinem. Optimálně chrání vlasové folikuly před vnitřním i vnějším poškozením a oddaluje jejich předčasné stárnutí. Zároveň zvyšuje růst vlasů a jejich hustotu.

Redensyl: Stimulátor růstu vlasů

Redensyl je aktivní složka složená ze dvou patentovaných molekul získaných z modřínu a z listů zeleného čaje. Oživuje vlasové folikuly, zrychluje vlasový metabolismus a aktivuje dělení kmenových buněk vlasových folikulů – bylo vědecky prokázáno, že stimuluje růst vlasů a zároveň snižuje jejich vypadávání.

O ZNAČCE REVALID

Revalid byl vyvinut v roce 1992 ve Švýcarsku a specializuje se na holistickou péči o vlasy a péči proti vypadávání vlasů. Vysoce kvalitní produkty Revalid byly vyvinuté odborníky, aby byly vaše vlasy zdravější a silnější. Jsou speciálně navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám každého zákazníka. Všechny kosmetické produkty jsou dermatologicky testovány a vyráběny ve Švýcarsku. Více informací naleznete na www.revalid.cz

O EWOPHARMA

Ewopharma AG, se sídlem v Schaffhausenu ve Švýcarsku, je farmaceutická marketingová společnost zaměřená na střední a východní Evropu a Švýcarsko. Díky více než 60letému působení v regionu má Ewopharma rozsáhlé znalosti o těchto trzích a má v této oblasti výsadní postavení. Společnost pokrývá všechny aspekty přístupu na trh a komercializace etických, farmaceutických a spotřebitelských zdravotnických produktů. www.ewopharma.com