REVALID® KOSMETICKÁ ŘADA

Revalid® byl vyvinut ve Švýcarsku pro komplexní péči o vlasy. Tato vysoce kvalitní švýcarská kúra Hair Repair System nabízí řešení pro různé potřeby vašich vlasů: posiluje, vyživuje, pečuje, oživuje, řeší lupy a padání vlasů. Je vysoce efektivní a během dermatologického testování výborně tolerovaná. Všechny produkty řady Revalid® jsou šetrné k vlasové pokožce a vlasům, jsou vhodné pro denní použití.

Vypadávání

Stárnutí

Suché

Lupy

VYPADÁVÁNÍ VLASŮ

Revalid® Regrowth Serum

Revalid® Regrowth Serum obsahuje Redensyl®, patentovanou aktivní složku vyvinutou na základě vědeckých poznatků z oblasti regenerativní medicíny. Omezuje vypadávání vlasů a zvyšuje jejich hustotu. Pelyňkový extrakt ze Švýcarských Alp a panthenol hydratují pokožku hlavy a posilují vlasy.  

VÍCE INFORMACÍ NAJDI LÉKÁRNU

REVALID® STIMULATING SHAMPOO

Revalid® Stimulating Shampoo obsahuje inovativní aktivní složku Redensyl®, pelyňkový extrakt ze Švýcarských Alp a panthenol. Jemně vlasy umývá a zároveň stimuluje jejich růst. Hydratuje pokožku hlavy a posiluje vlasy. Revalid® Stimulating Shampoo poskytuje optimální péči pro snadnou úpravu vlasů.

VÍCE INFORMACÍ NAJDI LÉKÁRNU

STÁRNUTÍ VLASŮ

Revalid® Anti-Aging Fluid

Revalid® Anti-Aging Fluid s ochranou barvy vlasů obsahuje inovativní aktivní složku DN-AgeTM - extrakt z listů Cassia Alata - a extrakt z protěže ze švýcarských Alp. DN-AgeTM chrání epidermální buňky pokožky hlavy a vlasových folikulů před poškozením DNA, zpomaluje proces šedivění vlasů a dodává vlasům potřebný objem, hustotu a sílu.

VÍCE INFORMACÍ NAJDI LÉKÁRNU

SUCHÉ & OSLABENÉ VLASY

Revalid® Shampoo

Revalid® Shampoo posilující proteinový šampon myje vlasy šetrně, ale důkladně, a přitom je navíc revitalizuje. Vyživující složky jako extrakt z pšeničných klíčků a panthenol (vitamin B5) posilují strukturu vlasu. Alantoin a ovesný extrakt zklidňují pokožku hlavy.

VÍCE INFORMACÍ NAJDI LÉKÁRNU

Revalid® Conditioner

Revalid® Conditioner zlepšuje strukturu vlasů, navrací jim hustotu a vitalitu. Kombinace výživných složek, jako je ovesný extrakt, extrakt z pšeničných klíčků a panthenol, zanechává vlasy hebké, lesklé a bez zatížení.

VÍCE INFORMACÍ NAJDI LÉKÁRNU

Revalid® Repair Mask

Revalid® Repair Mask je maska určená pro intenzivní péči. Je obohacena výživnými látkami, jako je panthenol (vitamin B5), alantoin a pšeničný a ovesný extrakt. Obnovující maska Revalid® posiluje poškozené vlasy, snižuje riziko lámání a zanechává vlasy hedvábně lesklé a hebké.

VÍCE INFORMACÍ NAJDI LÉKÁRNU

Revalid® Hair Tonic

Revalid® Hair Tonic vlasové tonikum s energizujícím složením obsahuje kofein, který bojuje proti stárnutí folikulu, zabraňuje nadměrnému vypadávání vlasů a stimuluje růst vlasu. Panthenol a výtažky z ovsa a pšeničných klíčků pomáhají zklidňovat pokožku hlavy. Vlasové tonikum Revalid® lze aplikovat na suché i mokré vlasy.

VÍCE INFORMACÍNAJDI LÉKÁRNU

LUPY

Revalid® Anti-Dandruff Shampoo

Revalid® šampon proti lupům, díky kombinaci účinných složek zajišťuje účinnou a dlouhodobou úlevu od lupů. Tyto složky obnovují přirozenou hydrataci vlasové pokožky, a zabraňují tvorbě nových lupů. Extrakt z kopřivy a alantoin zklidňují pokožku hlavy a zmírňují nepříjemné svědění.

VÍCE INFORMACÍ NAJDI LÉKÁRNU