MAGAZÍN

Seborea ve vlasech: Proč je nutný opravdu účinný šampon?

 

Seborea ve vlasech: Proč je nutný opravdu dobrý šampon?

Seboroická dermatitida ve vlasech, známá jako seborea, dokáže pěkně potrápit nejednoho muže. Nepříjemné svědění, zarudnutí pokožky a tvorba lupů značně ovlivňují každodenní život i sebevědomí. Proto je důležité mít ve své výbavě účinný šampon, který není jen dalším produktem na trhu, ale je to nástroj, který vám pomůže znovu získat kontrolu nad svými vlasy a pokožkou hlavy. A jeden takový pro vás máme.

Seborea trápí nejčastěji muže

Seborea ve vlasech není neobvyklým jevem, který se týká pouze několika jedinců. Vyskytuje se v populaci poměrně často, přestože oficiální statistiky hovoří pouze o 5 % populace. Trápí více muže, což souvisí s vyšší aktivitou testosteronu, hormonu, který může stimulovat tvorbu mazu na pokožce hlavy. Tato nadměrná tvorba mazu pak vytváří vhodné prostředí pro růst mikroorganismů, což je jedna z hlavních příčin seborey. Seboroická dermatitida kštice se projevuje svěděním, zarudlou a olupující se pokožkou hlavy a tvorbou lupů.

Číslo jedna v boji proti seboree a lupům

Správný výběr šamponu je klíčovým faktorem v boji proti seboree a lupům. Kvalitní šampon by měl obsahovat účinné látky, které pomáhají regulovat produkci mazu, ošetřují pokožku a zabraňují přemnožení kvasinek.

Šampon Revalid® Triple Active Shampoo DS jsme vyvinuli speciálně pro lidi trpící seboroickou dermatitidou vlasové pokožky, kterým přináší úlevu od nepříjemných příznaků. Jeho jemné čisticí složení respektuje přirozenou ochrannou vrstvu vlasů a pokožky, což je zásadní pro udržení zdravého prostředí. Tento šampon se zaměřuje na odstranění nepříjemného svědění, zklidnění podráždění a redukci lupů. Stane se tak nepostradatelným pomocníkem každého, koho seborea ve vlasech trápí.

Otestovali jsme ho za vás

Navíc se skvěle osvědčil i v klinických studiích. Až 80 % pacientů potvrdilo významnou redukci seboroické dermatitidy ve vlasech po 4 týdnech používání. A dokonce 90 % pacientů potvrdilo vysokou toleranci na citlivé pokožce se sklonem k seboroické dermatitidě.

Snadné použití vám zabere jen pár minut

Nemusíte v koupelně trávit dlouhé hodiny, mytí vlasů vám nezabere víc než pár minut. A to za pokožku bez lupů a svědění určitě stojí. Při pravidelném používání nepříjemné příznaky seborey brzy odezní. A jaký je správný postup použití šamponu Revalid® Triple Active Shampoo DS? Naneste malé množství šamponu na dlaň a s trochou vody vytvořte lehkou pěnu. Poté aplikujte na mokré vlasy a jemně vmasírujte do pokožky hlavy. Nechte působit 2-3 minuty, abyste umožnili účinným složkám proniknout. Po uplynutí času důkladně opláchněte vlasy vodou. V případě potřeby postup opakujte.

Udržte si svěží kštici bez seborey ve vlasech napořád

Máte vyhráno a nepříjemné příznaky odezněly? Ani teď byste péči o vlasy neměli zanedbávat. Seboroická dermatitida patří mezi onemocnění, která se často pravidelně vrací. Vsaďte tedy i na ověřenou prevenci. Šampon Revalid Anti-Dandruff vám zajistí kompletní péči a zabrání návratů těžkých stavů lupů. Kromě toho doporučujeme dodržovat zdravý životní styl a další základní pravidla péče o vlasy se seboreu.