X

KOUPIT ONLINE

Produkty Revalid můžete zakoupit online v těchto lékárenských e-shopech:

Triple Active Shampoo DS

Revalid Triple Active Shampoo DS je naše nejmodernější řešení pro seboroickou dermatitidu a závažné stavy lupů. Jeho ultra jemné čistící složení bylo speciálně vyvinuto tak, aby bylo šetrné k pokožce hlavy a zároveň účinně řešilo příčiny vzniku onemocnění. Má klinicky ověřený účinek pro rychlou a dlouhotrvající úlevu. Dermatologicky schválené a jedinečné složení přináší nejen výjimečné výsledky, ale také udržuje zdravý mikrobiom pokožky hlavy. Bez parabenů, sulfátů a silikonů.

 

HODNOCENÍ PRODUKTU

5(4)

AKTIVNÍ SLOŽKY

Crinipan AD
je velmi účinná složka působící proti tvorbě lupů, zejména proti kvasinkám Malassezia a nadměrné tvorbě kožního mazu. Poskytuje vynikající dlouhodobé výsledky. Šetrně čistí vlasy a pokožku hlavy.


Dandrilys
je přírodní roztok na bázi specifických saponinů (jujubosidů) z kůry stromu Ziziphus Joazeiro. Obnovuje rovnováhu mikrobioty pokožky hlavy. Poskytuje rychlý a dlouhotrvající účinek proti svědění a předchází vzniku nových lupů.


Elestab 100 HP
je antimikrobiální látka se širokým spektrem účinku proti bakteriím, plísním a kvasinkám. Má výrazný přetrvávající účinek proti opětovnému maštění a svědění pokožky hlavy. Má také výrazný protidráždivý účinek na pokožku hlavy. Zklidňuje.

NÁVOD K POUŽITÍ

Naneste malé množství šamponu na dlaň a s trochou vody vytvořte lehkou pěnu. Aplikujte na mokré vlasy a pomocí prstů vmasírujte do pokožky hlavy. Nechte působit 2-3 minuty. Důkladně opláchněte. V případě potřeby opakujte.

CO SI MYSLÍ OSTATNÍ

5
01.02.2024

funguje

5
21.11.2023

Konečně šampon s kterym si mohu mýt vlasy každý den a hlava pak nesvědí. Michal

5
05.11.2023

Jsem s tímto šamponem hodně spokojená.Uplne mi zklidnil pokožku hlavy,žádné svědění a ani lupy.Je vynikajici

STÁRNUTÍ VLASŮ / ANTI-AGING

VYPADÁVÁNÍ VLASŮ MUŽI

VYPADÁVÁNÍ VLASŮ

SUCHÉ & OSLABENÉ VLASY

LUPY