REVALID KOSMETICKÁ ŘADA

Revalid byl vyvinut ve Švýcarsku pro komplexní péči o vlasy. Tato vysoce kvalitní švýcarská kúra Hair Repair System nabízí řešení pro různé potřeby vašich vlasů: posiluje, vyživuje, pečuje, oživuje, řeší lupy a padání vlasů. Je vysoce efektivní a během dermatologického testování výborně tolerovaná. Všechny produkty řady Revalid jsou šetrné k vlasové pokožce a vlasům, jsou vhodné pro denní použití.

STÁRNUTÍ VLASŮ / ANTI-AGING

VYPADÁVÁNÍ VLASŮ MUŽI

VYPADÁVÁNÍ VLASŮ

SUCHÉ & OSLABENÉ VLASY

LUPY

STÁRNUTÍ VLASŮ / ANTI-AGING

Anti-Aging Shampoo

Revalid Anti-Aging Shampoo obsahuje inovativní aktivní složku DN-AgeTM - extrakt z listů Cassia Alata - a extrakt z protěže ze švýcarských Alp. Šampon velmi jemně myje vlasy a vlasovou pokožku a zároveň vlasům dodává potřebný objem a sílu. Revalid Anti-Aging Shampoo chrání pokožku hlavy a vlasové folikuly a zároveň zpomaluje proces šedivění vlasů.

VÍCE INFORMACÍ

Anti-Aging Fluid

Revalid Anti-Aging Fluid s ochranou barvy vlasů obsahuje inovativní aktivní složku DN-AgeTM - extrakt z listů Cassia Alata - a extrakt z protěže ze švýcarských Alp. DN-AgeTM chrání epidermální buňky pokožky hlavy a vlasových folikulů před poškozením DNA, zpomaluje proces šedivění vlasů a dodává vlasům potřebný objem, hustotu a sílu.

VÍCE INFORMACÍ

VYPADÁVÁNÍ VLASŮ MUŽI

Energizing Shampoo

Energizující šampon pro MUŽE obsahuje novou aktivní složku SantEnergy, výtažek z rostliny Yerba Santa v kombinaci s patentovanou aktivní složkou Redensyl, posilující vlasový folikul a kmenové buňky. Aktivní složky stimulují a posilují vlasové folikuly, chrání je před oxidačním poškozením, posilují vlasy a podporují růst vlasů.

VÍCE INFORMACÍ

VYPADÁVÁNÍ VLASŮ

Stimulating Shampoo

Revalid Stimulating Shampoo obsahuje inovativní aktivní složku Redensyl, pelyňkový extrakt ze Švýcarských Alp a panthenol. Jemně vlasy umývá a zároveň stimuluje jejich růst. Hydratuje pokožku hlavy a posiluje vlasy. Revalid Stimulating Shampoo poskytuje optimální péči pro snadnou úpravu vlasů.

VÍCE INFORMACÍ

Regrowth Serum

Revalid Regrowth Serum obsahuje Redensyl, patentovanou aktivní složku vyvinutou na základě vědeckých poznatků z oblasti regenerativní medicíny. Omezuje vypadávání vlasů a zvyšuje jejich hustotu. Pelyňkový extrakt ze Švýcarských Alp a panthenol hydratují pokožku hlavy a posilují vlasy.

VÍCE INFORMACÍ

SUCHÉ & OSLABENÉ VLASY

Revitalizing Shampoo

Revalid Shampoo posilující proteinový šampon myje vlasy šetrně, ale důkladně, a přitom je navíc revitalizuje. Vyživující složky jako extrakt z pšeničných klíčků a panthenol (vitamin B5) posilují strukturu vlasu. Alantoin a ovesný extrakt zklidňují pokožku hlavy.

VÍCE INFORMACÍ

Revitalizing Conditioner

Revalid Conditioner zlepšuje strukturu vlasů, navrací jim hustotu a vitalitu. Kombinace výživných složek, jako je ovesný extrakt, extrakt z pšeničných klíčků a panthenol, zanechává vlasy hebké, lesklé a bez zatížení.

VÍCE INFORMACÍ

Repair Mask

Revalid Repair Mask je maska určená pro intenzivní péči. Je obohacena výživnými látkami, jako je panthenol (vitamin B5), alantoin a pšeničný a ovesný extrakt. Obnovující maska Revalid posiluje poškozené vlasy, snižuje riziko lámání a zanechává vlasy hedvábně lesklé a hebké.

VÍCE INFORMACÍ

Hair Tonic

Revalid Hair Tonic vlasové tonikum s energizujícím složením obsahuje kofein, který bojuje proti stárnutí folikulu, zabraňuje nadměrnému vypadávání vlasů a stimuluje růst vlasu. Panthenol a výtažky z ovsa a pšeničných klíčků pomáhají zklidňovat pokožku hlavy. Vlasové tonikum Revalid lze aplikovat na suché i mokré vlasy.

VÍCE INFORMACÍ

LUPY

Anti-Dandruff Shampoo

Revalid šampon proti lupům, díky kombinaci účinných složek zajišťuje účinnou a dlouhodobou úlevu od lupů. Tyto složky obnovují přirozenou hydrataci vlasové pokožky, a zabraňují tvorbě nových lupů. Extrakt z kopřivy a alantoin zklidňují pokožku hlavy a zmírňují nepříjemné svědění.

VÍCE INFORMACÍ

Triple Active Shampoo DS

Revalid Triple Active Shampoo DS je naše nejmodernější řešení pro seboroickou dermatitidu a závažné stavy lupů. Jeho ultra jemné čistící složení bylo speciálně vyvinuto tak, aby bylo šetrné k pokožce hlavy a zároveň účinně řešilo příčiny vzniku onemocnění.

VÍCE INFORMACÍ

X

KOUPIT ONLINE

Produkty Revalid můžete zakoupit online v těchto lékárenských e-shopech: