X

KOUPIT ONLINE

Produkty Revalid můžete zakoupit online v těchto lékárenských e-shopech:

Anti-Aging Fluid

Revalid Anti-Aging Fluid s ochranou barvy vlasů obsahuje inovativní aktivní složku DN-AgeTM - extrakt z listů Cassia Alata - a extrakt z protěže ze švýcarských Alp. Tyto účinné látky mají antioxidační, protizánětlivé účinky a schopnost chránit DNA před poškozením.

Revalid Anti-Aging Fluid tak chrání pokožku hlavy před předčasným stárnutím a snižuje oxidační stres ve vlasových folikulech. To zpomaluje proces šedivění vlasů, zvyšuje jejich objem a hustotu a chrání vlasy a pokožku hlavy před škodlivým UV zářením.

Neobsahuje parabeny, sulfáty, silikony ani denaturalizovaný alkohol.

 

HODNOCENÍ PRODUKTU

5(1)

AKTIVNÍ SLOŽKY

DN-AGETM

Aktivní anti-aging složka DN-Age™ je extrahována z listů kasie křídlaté (Cassia alata). Jak bylo prokázáno in vitro a in vivo, DN-Age™ snižuje oxidační stres a působí proti zánětu v pokožce hlavy a buňkách vlasových folikulů. Chrání pokožku hlavy před buněčným poškozením, zpomaluje proces šedivění vlasů a pomáhá vlasům udržet si pevnost, hustotu a sílu.

EXTRAKT Z PROTĚŽE ZE ŠVÝCARSKÝCH ALP

Pokud se jedná o schopnost přežít, je protěž alpská (Leontopodium alpinum) naprostou hvězdou – roste i v nadmořské výšce 3.000 metrů, kde je vystavena velmi silnému UV záření. Umí se vypořádat s extrémními teplotami, což z této nenápadné rostliny dělá skvělého experta na sebeochranu. Protěž má silné antioxidační vlastnosti, vychytává volné radikály a chrání DNA.

DŮVODY, PROČ DOPORUČIT DN-AGETM

1. Chrání buňky vlasové pokožky před vnějšími vlivy, např. volnými radikály, chemickými látkami, znečištěným ovzduším nebo zářením (zejména UV).

2. Chrání vlasové folikuly před předčasným stárnutím (antioxidační a protizánětlivé působení, schopnost chránit DNA).

3. Pomáhá udržovat přirozené vlastnosti vlasu (tažnost) a jeho strukturu.

4. Zpomaluje proces šedivění vlasů.

5. Efekt prokázán jak in vitro, tak in vivo.

6. Citelné zlepšení kvality vlasů.

NÁVOD K POUŽITÍ

Pokožka hlavy: rozdělte si suché nebo vlhké vlasy na 2 sekce. Na každou sekci naneste 1 pipetu Revalid Anti-Aging Fluid (naplněnou až po vyznačenou značku). Jemně vmasírujte do pokožky hlavy.

Vlasy: Do dlaně kápněte jednu pipetu Revalid Anti-Aging Fluid, prsty pročešte po celé délce vlasů. Neoplachujte. Upravte vlasy tak, jak jste zvyklí.

CO SI MYSLÍ OSTATNÍ

V současné době nejsou k dispozici žádné připomínky zákazníků.

STÁRNUTÍ VLASŮ / ANTI-AGING

VYPADÁVÁNÍ VLASŮ MUŽI

VYPADÁVÁNÍ VLASŮ

SUCHÉ & OSLABENÉ VLASY

LUPY