X

KOUPIT ONLINE

Produkty Revalid můžete zakoupit online v těchto lékárenských e-shopech:

Anti-Aging Shampoo

Revalid Anti-Aging Shampoo obsahuje inovativní aktivní složku DN-AgeTM - extrakt z listů Cassia alata - a extrakt z protěže ze švýcarských Alp. Obě tyto účinné látky se mohou pochlubit antioxidačními vlastnostmi, vychytávají volné radikály a působí tak proti negativním účinkům vnějšího prostředí. Při pravidelném používání chrání Revalid Anti-Aging Shampoo pokožku hlavy před předčasným stárnutím, zpomaluje proces šedivění vlasů, dodává vlasům potřebný objem a sílu a pomáhá zachovat jejich přirozenou barvu.

Revalid Anti-Aging Shampoo poskytuje optimální péči a připravuje vaše vlasy a pokožku hlavy na anti-aging ošetření s Revalid Anti-Aging Fluid.

Je bez parabenů, bez sulfátů a bez silikonů.

 

HODNOCENÍ PRODUKTU

5(1)

AKTIVNÍ SLOŽKY

DN-AGETM

Aktivní anti-aging složka DN-Age™ je extrahována z listů kasie křídlaté (Cassia alata). Jak bylo prokázáno in vitro a in vivo, DN-Age™ snižuje oxidační stres a působí proti zánětu v pokožce hlavy a buňkách vlasových folikulů. Chrání pokožku hlavy před buněčným poškozením, zpomaluje proces šedivění vlasů a pomáhá vlasům udržet si pevnost, hustotu a sílu.

EXTRAKT Z PROTĚŽE ZE ŠVÝCARSKÝCH ALP

Pokud se jedná o schopnost přežít, je protěž alpská (Leontopodium alpinum) naprostou hvězdou – roste i v nadmořské výšce 3.000 metrů, kde je vystavena velmi silnému UV záření. Umí se vypořádat s extrémními teplotami, což z této nenápadné rostliny dělá skvělého experta na sebeochranu. Protěž má silné antioxidační vlastnosti, vychytává volné radikály a chrání DNA.

DŮVODY, PROČ DOPORUČIT DN-AGETM

1. Chrání buňky vlasové pokožky před vnějšími vlivy, např. volnými radikály, chemickými látkami, znečištěným ovzduším nebo zářením (zejména UV).

2. Chrání vlasové folikuly před předčasným stárnutím (antioxidační a protizánětlivé působení, schopnost chránit DNA).

3. Pomáhá udržovat přirozené vlastnosti vlasu (tažnost) a jeho strukturu.

4. Zpomaluje proces šedivění vlasů.

5. Efekt prokázán jak in vitro, tak in vivo.

6. Citelné zlepšení kvality vlasů.

NÁVOD K POUŽITÍ

Smíchejte šampon s trochou vody a vytvořte v dlaních jemnou pěnu. Zlehka vmasírujte do mokrých vlasů a pokožky hlavy. Důkladně opláchněte. V případě potřeby postup opakujte.

Doplňte anti-aging ošetření s Revalid Anti-Aging Fluid.

CO SI MYSLÍ OSTATNÍ

V současné době nejsou k dispozici žádné připomínky zákazníků.

STÁRNUTÍ VLASŮ / ANTI-AGING

VYPADÁVÁNÍ VLASŮ MUŽI

VYPADÁVÁNÍ VLASŮ

SUCHÉ & OSLABENÉ VLASY

LUPY