X

KOUPIT ONLINE

Produkty Revalid můžete zakoupit online v těchto lékárenských e-shopech:

Repair Mask

Revalid maska je intenzivní obnovující péče se speciálním složením. Obsahuje výživné látky, jako je panthenol, alantoin, pšeničný a ovesný extrakt, které pronikají hluboko do struktury vlasů a obnovují jejich vitalitu uvnitř i na povrchu. Vyživující maska Revalid posiluje poškozené vlasy, snižuje riziko lámání a zanechává vlasy nádherně hebké. Při pravidelném používání minimalizuje krepatění vlasů a třepení konečků. Je skvělým doplněním k používání přípravků Revalid Shampoo a Revalid Conditioner.

Bez parabenů/ Bez sulfátů

 

HODNOCENÍ PRODUKTU

5(2)

AKTIVNÍ SLOŽKY

PANTHENOL

Panthenol stimuluje proliferaci dermálních fibroblastů a urychluje obnovu buněk. Má schopnost absorbovat a udržovat vlhkost. Opravuje a posiluje poškozené vlasy, působí proti roztřepeným konečkům, přidává vlasům na objemu a zvyšuje tažnost vlasu.

ALANTOIN

Alantoin zklidňuje pokožku hlavy, podporuje růst buněk, zlepšuje regeneraci pokožky.

PŘÍRODNÍ EXTRAKTY

Výtažek z pšeničných klíčků obsahuje proteiny a aminokyseliny, které vyživují a posilují vlasy. Pomáhají znovu získat ztracenou vlhkost a brání dalšímu poškozování vlasů. Výtažek z ovsa (avena sativa) působí proti zarudnutí a podráždění pokožky.

NÁVOD K POUŽITÍ

Po umytí vlasů šamponem Revalid Shampoo, naneste masku Revalid na vlasy a pokožku hlavy. Nechte působit 5-10 minut, pak důkladně opláchněte. Pro optimální výsledky používejte dvakrát týdně.

CO SI MYSLÍ OSTATNÍ

V současné době nejsou k dispozici žádné připomínky zákazníků.

STÁRNUTÍ VLASŮ / ANTI-AGING

VYPADÁVÁNÍ VLASŮ MUŽI

VYPADÁVÁNÍ VLASŮ

SUCHÉ & OSLABENÉ VLASY

LUPY