REVALID Hair Complex s novým složením vyživuje vlasy a nehty zevnitř

Pokud chcete podpořit zdraví vašich vlasů, využijte výživu ve formě kapslí. Nová receptura Revalid Hair Complex se skládá z vitamínů B1, B5, B6, D3, minerálů, jako je zinek, měď nebo železo a bylinných extraktů. Obsahuje také biotin, který přispívá k udržení normálního stavu vlasů. Aktivní složky ve vlasovém komplexu Revalid stimulují tvorbu keratinu - vláknitého proteinu, který je klíčovým biologickým stavebním kamenem našich vlasů. To podporuje růst vlasů a obnovuje jejich pružnost, protože vlasy jsou zevnitř zásobovány základními živinami. Revalid Hair Complex byl vyvinut ve Švýcarsku.

PROČ JE KERATIN TAK DŮLEŽITÝ?

Keratin tvoří až 90 % vlasu, a proto je pro růst vlasů klíčový. Díky tomuto proteinu vláknité struktury vlasy odolávají vysokým i nízkým teplotám, keratin je také chrání před slunečním zářením. Keratin je tvořen aminokyselinami, z nichž nejdůležitější jsou cystein a methionin. Tyto dvě látky jsou proto klíčové pro zdraví vlasů.

Složení

Revalid Hair Complex je nejmodernější kombinace aktivních složek pro péči o vlasy a nehty. Obsahuje aminokyseliny DL-methionin a L-cystin, které jsou klíčové při tvorbě keratinu, základní stavební látky vlasů a nehtů. Výtažky z prosa, pšeničných klíčků a kvasnic jsou bohatým zdrojem vitamínů a minerálů. Zinek a biotin přispívají k udržení normálního stavu vlasů, zinek přispívá k udržení normálního stavu nehtů. 

Upozornění:
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplňky stravy neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Více informací naleznete v balení Revalid Hair Complex.

Náš komplexní přístup k problémům s vlasy je založen na kombinaci Revalid Hair Complex (doplněk stravy)  s kosmetickými přípravky pro péči o vlasy. Pokud hledáte optimální výsledky, zkombinujte kapsle Revalid Hair Complex se stimulačním šamponem Revalid (Revalid Stimulating Shampoo) a sérem Revalid (Revalid Regrowth Serum).

X

KOUPIT ONLINE

Produkty Revalid můžete zakoupit online v těchto lékárenských e-shopech:

Suché & Oslabené

Lupy

Vypadávání vlasů

Vypadávání vlasů MUŽI

Stárnutí vlasů