X

KOUPIT ONLINE

Produkty Revalid můžete zakoupit online v těchto lékárenských e-shopech:

Energizing Shampoo

Energizující šampon pro MUŽE obsahuje novou aktivní složku SantEnergy, výtažek z rostliny Yerba Santa v kombinaci s patentovanou aktivní složkou Redensyl, posilující vlasový folikul a kmenové buňky. Aktivní složky stimulují a posilují vlasové folikuly, chrání je před oxidačním poškozením, posilují vlasy a podporují růst vlasů.

Obohacené složení o výtažek z květů švýcarského pelyňku jemně čistí a hydratuje suchou pokožku hlavy a vlasů a posiluje vlasovou strukturu.

Bez parabenů, sulfátů a silikonů.

 

HODNOCENÍ PRODUKTU

5(1)

AKTIVNÍ SLOŽKY

REDENSYL

Redensyl je patentovaná aktivní složka vyvinutá za základě poznatků výzkumu v oblasti regenerativní medicíny. Redensyl má vědecky ověřené účinky, stimuluje růst vlasů a omezuje jejich zvýšené padání. Jeho základ tvoří dvě patentované molekuly – DHQG a EGCG2.

  • DHQG získaný z modřínového dřeva podporuje dělení kmenových buněk.
  • EGCG2 je extrahován z listů zeleného čaje a má zklidňující účinky na podrážděnou pokožku hlavy.

Redensyl má vědecky potvrzené účinky na růst vlasů a omezuje jejich vypadávání. Klinická studie prokázala*, že Redensyl cíleně působí na kmenové buňky vlasového folikulu, které jsou klíčové pro růst nových vlasů. 

SANTENERGYTM

SantEnergy je extrakt bohatý na polyfenoly, které se tradičně používají pro své zdravotní přínosy a antioxidační sílu. SantEnergy má dva různé způsoby účinku, které se dobře doplňují: má energizující účinek podobný kofeinu a je to silný antioxidant. Díky těmto vlastnostem oddaluje předčasné stárnutí vlasových folikulů a chrání buňky vlasových folikulů před oxidačním poškozením. V důsledku toho zlepšuje růst a hustotu vlasů.

PELYŇKOVÝ EXTRAKT ZE ŠVÝCARSKÝCH ALP

Pelyněk (artemisia) roste ve Švýcarských Alpách a je známý svými antioxidačními účinky. Pelyněk tradičně používali farmáři ze švýcarských Alp při horečce, kašli a dokonce i při zápalu plic. Zde slouží k ochraně a obnovení rovnováhy pokožky hlavy.

AJIDEW

Ajidew působí jako přírodní hydratační složka, vlasy se díky němu snadno upravují, působí proti zelektrizovaným „létajícím“ vlasům.

PANTHENOL

Panthenol stimuluje proliferaci dermálních fibroblastů a urychluje obnovu buněk. Má schopnost přitahovat a udržovat vlhkost. Opravuje a posiluje poškozené vlasy, působí proti roztřepeným konečkům, přidává vlasům na objemu a zvyšuje tažnost vlasu.

*Dvojitě zaslepená placebem kontrolovaná klinická studie pod dohledem dermatologů. Polovina z 26 mužů (alopecie stupeň 3 -4) ve věku 18 – 70 let, 3% Redensyl

NÁVOD K POUŽITÍ

V dlaních smíchejte malé množství šamponu s vodou a vytvořte jemnou pěnu. Zlehka vmasírujte konečky prstů do mokrých vlasů. Šampon nechte působit přibližně jednu minutu. Důkladně opláchněte. V případě potřeby opakujte.

CO SI MYSLÍ OSTATNÍ

V současné době nejsou k dispozici žádné připomínky zákazníků.

STÁRNUTÍ VLASŮ / ANTI-AGING

VYPADÁVÁNÍ VLASŮ MUŽI

VYPADÁVÁNÍ VLASŮ

SUCHÉ & OSLABENÉ VLASY

LUPY