X

KOUPIT ONLINE

Produkty Revalid můžete zakoupit online v těchto lékárenských e-shopech:

Stimulating Shampoo

Revalid Stimulující šampon obsahuje inovativní aktivní složku Redensyl. Redensyl cíleně působí na kmenové buňky vlasového folikulu, které jsou klíčové pro růst nových vlasů. Skládá se ze dvou patentovaných molekul - DHQG získané ze dřeva modřínu evropského a EGCG2 nacházející se v listech čajovníku čínského - kombinovaných se zinkem a glycinem. Pelyňkový extrakt získaný z bylin rostoucích v horských oblastech Švýcarska dodává éterické oleje s antioxidačními účinky, které doplňují revitalizační účinky Redensylu. Obsažené aminokyseliny a panthenol hydratují suché vlasy i pokožku hlavy a stimulují obnovu kožních buněk. Složení je navíc ještě obohaceno o hydratující složky, vitamin E a Pentavitin a přírodní čistící složku Amisoft.

 

Revalid Stimulating Shampoo poskytuje optimální péči a připravuje vlasy na ošetření proti vypadávání vlasů pomocí Revalid Regrowth Serum.

 

Bez parabenů/ Bez sulfátů/ Bez silikonů

 

HODNOCENÍ PRODUKTU

5(1)

AKTIVNÍ SLOŽKY

REDENSYL

Redensyl je patentovaná aktivní složka vyvinutá za základě poznatků výzkumu v oblasti regenerativní medicíny. Redensyl má vědecky ověřené účinky, stimuluje růst vlasů a omezuje jejich zvýšené padání. Jeho základ tvoří dvě patentované molekuly – DHQG a EGCG2.

  • DHQG získaný z modřínového dřeva podporuje dělení kmenových buněk.
  • EGCG2 je extrahován z listů zeleného čaje a má zklidňující účinky na podrážděnou pokožku hlavy.

Redensyl má vědecky potvrzené účinky na růst vlasů a omezuje jejich vypadávání. Klinická studie prokázala*, že Redensyl cíleně působí na kmenové buňky vlasového folikulu, které jsou klíčové pro růst nových vlasů. 

PELYŇKOVÝ EXTRAKT ZE ŠVÝCARSKÝCH ALP

Pelyněk (artemisia) roste ve Švýcarských Alpách a je známý svými antioxidačními účinky. Pelyněk tradičně používali farmáři ze švýcarských Alp při horečce, kašli a dokonce i při zápalu plic. Zde slouží k ochraně a obnovení rovnováhy pokožky hlavy.

AJIDEW

Ajidew působí jako přírodní hydratační složka, vlasy se díky němu snadno upravují, působí proti zelektrizovaným „létajícím“ vlasům.

PANTHENOL

Panthenol stimuluje proliferaci dermálních fibroblastů a urychluje obnovu buněk. Má schopnost přitahovat a udržovat vlhkost. Opravuje a posiluje poškozené vlasy, působí proti roztřepeným konečkům, přidává vlasům na objemu a zvyšuje tažnost vlasu.

NAVÍC S OBSAHEM:

  • TOCOPHERYL NICOTINÁT (VITAMÍN E) - Tocopheryl nikotinát neboli vitamin E je přirozený antioxidant, hluboce vyživuje vlasy od kořínků.
  • PENTAVITIN - Pentavitin je aktivní látka pro hloubkovou hydrataci a sklidnění pokožky.
  • AMISOFT - Látka Amisoft šetrně myje vlasový stvol, aniž by podporovala zvýšenou tvorbu mazu.

*Dvojitě zaslepená placebem kontrolovaná klinická studie pod dohledem dermatologů. Polovina z 26 mužů (alopecie stupeň 3 -4) ve věku 18 – 70 let, 3% Redensyl

NÁVOD K POUŽITÍ

V dlaních smíchejte malé množství Revalid Stimulating Shampoo s vodou a vytvořte jemnou pěnu. Zlehka vmasírujte konečky prstů do mokrých vlasů. Šampón nechte působit přibližně 60 sekund. Důkladně opláchněte. Poté dokončete ošetření proti vypadávání vlasů pomocí Revalid Regrowth Sera.

CO SI MYSLÍ OSTATNÍ

V současné době nejsou k dispozici žádné připomínky zákazníků.

STÁRNUTÍ VLASŮ / ANTI-AGING

VYPADÁVÁNÍ VLASŮ MUŽI

VYPADÁVÁNÍ VLASŮ

SUCHÉ & OSLABENÉ VLASY

LUPY